Naktį Tauragėje pavogti du automobiliai

Pirmadienio naktį Tauragėje pavogti du BMW markės automobiliai. Apie mašinų vagystes pranešimus išplatino patys tauragiškiai. Nukentėjusieji prašo visuomenės pagalbos.  

Pirmadienio rytą socialiniame tinkle tauragiškiai dalijosi informacija apie naktį Tauragėje įvykdytas mašinų vagystes ir prašė visuomenės pagalbos jų ieškant. Pranešta, kad iš Dainavos g. 12 daugiabučio kiemo pavogtas automobilis BMW, kurio valstybinis numeris JFJ 127, o iš Ateities tako 18 namo kiemo dingo tokios pat markės automobilis, kurio valstybinis numeris HOC 713.

Dainavos g. 12-ame name gyvenanti dingusio BMW (2007 m. gamybos) savininkė Iveta sakė, kad mašinos pasigedo prieš 8 valandą.

Ateities take prie 16-ojo namo stovėjusio automobilio (2006 m. gamybos) kita tauragiškių šeima pasigedo apie 8.30 val. Mašinoje buvo įrengta gamyklinė signalizacija su slapuku.

Iki pirmadienio vidurdienio iš Tauragės policijos komisariato redakcija negavo jokio pranešimo apie pradėtus tyrimus dėl vagysčių. Policijos komisariato suvestinėje paskelbtas pranešimas tik apie penktadienį Batakių miestelyje subadytas automobilio „Audi A3“ visas keturias padangas. 

Visą straipsnį skaitykite rytoj „Tauragės kurjerio“ laikraštyje.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.